Yukarı Çık
TEKLİF AL

Eyüp Meşale Düğün Sarayı

Hizmetlerimiz


DÜĞÜN ORGANİZASYONU

İstanbul Eyüp merkezde 350 m² Düğün Sarayımızda her türlü imkana sahip olanaklar ile düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmekteyiz. Talebinize göre İslami şartlara uygun düğün organizasyonu yapılmaktadır. Yemekli yemeksiz düğün talebiniz için bizi arayın.

MEVLİD

En kaliteli sinevizyon ve ses sistemine sahip kapalı salonumuzda mevlit etkinliklerinizi arzu ettiğiniz düzende yapabilmekteyiz. Mevlit davetinizi gece veya gündüz saatlerinde yapabiliyoruz. Mevlit şekeri veya diğer ikramlar konusunda da geniş seçenekler sunmaktayız.

NİŞAN TÖRENİ

Evliliğin ön adımı olan nişan töreni veya nişan daveti önemli bir geleneğimiz dir. Nişan davetinize uygun, yemekli yemeksiz, canlı müzik, vb. nişan töreniniz değerli akrabalarınız ve dostlarınız huzurunda deneyimli düğün sarayı ekibimiz tarafndan yerine getirilmektedir.

KINA GECESİ

Kına gecesi gelinin kadın akrabaları ve can dostları ile düğünden önce tertiplediği ve eğlencesi bol olan eski bir geleneğidir. Kına gecesinde ikramlar ve DJ' imiz en popüler hareketli şarkıları ile davetlileri coşturmaktadır. DJ dahil tüm servis personelimiz kadındır.

SÜNNET DÜĞÜNÜ

Sünnet düğünü organizasyonu tecrübeli Eyüp Meşale Düğün Sarayı tarafından ekonomik ve kaliteli olarak icra edilmektedir. Sünnet düğünü sırasında çocuklar için eğlence etkinlikleri düzenliyoruz. Sünnet çocuğunuz için yatak ve taht salonumuza kurulmaktadır

BABY SHOWER

Ülkemizde yeni yaygınlaşan bir etkinlikdir. Yani anne adayına sevgi gösterilerinde bulunmak ve hediye yağmuruna tutmak için verilen hediyeler oldukça pratik ve genellikle el yapımı özel hediyelerdir. Baby Shower davetinize uygun dekorasyon ve ikramlar için bizi arayın.

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Çocuklarınız veya sevdikleriniz için sürpriz doğum günü partisi düzenlemeye ne dersiniz? Yemekli veya yemeksiz canlı orkestra eşliğinde doğum günü pastası keserek bu özel günün hafızalara birlikte yer etmesini sağlayabiliriz. Işık seli ve konfeti servisimiz mevcuttur.

DAVETLER

Eyüp Meşale Düğün Sarayımızda her amaç için niyetlenen davet ve etkinliklerinizi başarılı bir şekilde organize ediyoruz. Deneyimli personelimiz ikram, müzik ve dekorasyon tercihlerinizi dikkatle değerlendirip arzu ettiğiniz şekilde davetinizi tamamlayacaktır.

KURUMSAL ETKİNLİKLER

Bayi toplantısı, dernek toplantısı, kooperatif genel kurul toplantısı, vb. etkinlikleriniz için yemekli yemeksiz organizasyonlar Eyüp Meşale Düğün Sarayı deneyimli ekibi tarafından yapılmaktadır. Salonumuzun İnterneti sinevizyonu ve ses sistemi mevcuttur.

TOPLANTILAR

Ürün tanıtım toplantısı, bayi toplantısı, kooperatif genel kurul toplantısı, vb. etkinlikleriniz için yemekli yemeksiz organizasyonlar Eyüp Meşale Düğün Sarayı deneyimli ekibi tarafından yapılmaktadır. Salonumuzun İnterneti sinevizyonu ve ses sistemi mevcuttur.

İFTAR DAVETİ

Mübarek Ramazan Ayında dost ve akrabalarla iftar açmak büyük mutluluktur. İftar daveti gelenek ve kurallarına göre konuksever personelimiz tarafından icra edilmektedir. Yemek servisi Eyüp Meşale Düğün Sarayı tarafından servis edilebildiği gibi siz de getirebilirsiniz.